Szukaj

O Nas

Witaj

Moja przygoda z rachunkowością rozpoczęła się niespodziewanie w 2006 roku, kiedy zostałem zatrudniony jako asystent księgowy. Potem studia kierunkowe, kursy, szkolenia coraz wyższe stanowiska, aż w 2010 roku objąłem stanowisko Głównego Księgowego. 

Kolejnym krokiem w rozwoju była decyzja o założeniu własnego biura rachunkowego i w lutym 2020 roku wystartowało DC-TAX. 
Nowi klienci, nowe branże, zmieniająca się sytuacja gospodarcza zainicjowały kolejne zmiany, z dniem 01 lipca 2022 roku powstało BRC - Biuro Rachunkowe Czyżewski. 

Cały czas się rozwijamy, nie tylko dla siebie, ale również dla naszych obecnych i przyszłych klientów.  Kursy, szkolenia udział w konferencjach sprawia, że dysponujemy zawsze bieżącą wiedzą. 

Prowadzimy swoich klientów od momentu podjęcia decyzji o założeniu własnej działalności czy chęci zmiany biura rachunkowego. W raz z rozwojem nie straciliśmy indywidualnego podejścia do klienta. Dbamy o nasze relacje z klientami, 

Zostając klientem BRC zawsze dostajesz dostęp do narzędzia do fakturowania, bieżącego śledzenia operacji gospodarczych czy konsultacji bez ryzyka dodatkowych kosztów. 
Pracujemy na rozwiązaniach platformowych takich jak wfirma.pl, systim.pl czy Comarch Optima. 

Dla Twojej wygody dokumenty  są obierane bezpośrednio z siedziby lub możesz je przesłać na maila. Pracujemy również w siedzibie Klienta. 

Jeśli nasza standardowa oferta nie odpowiada twoim oczekiwaniom, napisz do nas, przygotujemy propozycję tylko dla ciebie

Dariusz Czyżewski.